Raspored takmičenja Triglav vaterpolo lige

Triglav vaterpolo liga počinje 4. oktobra, a evo i rasporeda u obje grupe, kao i ostale propozicije takmičenja:

1. KOLO – 04. 10. 2014. (subota)

GRUPA „A“
PRIMORJE EB – JADRAN ST
PARTIZAN – RADNIČKI
HAVK MLADOST – AVK BRANIK
OVK POŠK – BUDVA

GRUPA „B“
PRIMORAC – VOJVODINA
MORNAR BS – JUG CO
OPATIJA – CRVENA ZVEZDA
JADRAN HN – MEDVEŠČAK

2. KOLO – 08. 10. 2014. (srijeda)

GRUPA „A“
PRIMORJE EB –HAVK MLADOST
JADRAN ST – BUDVA
RADNIČKI – OVK POŠK
AVK BRANIK – PARTIZAN

GRUPA „B“
PRIMORAC – OPATIJA
VOJVODINA – MEDVEŠČAK
JUG CO – JADRAN HN
CRVENA ZVEZDA – MORNAR BS

3. KOLO – 15. 10. 2014. (srijeda)

GRUPA „A“
BUDVA – RADNIČKI
OVK POŠK – AVK BRANIK
HAVK MLADOST – JADRAN ST
PARTIZAN – PRIMORJE EB

GRUPA „B“
MEDVEŠČAK – JUG CO
JADRAN HN – CRVENA ZVEZDA
OPATIJA – VOJVODINA
MORNAR BS – PRIMORAC

4. KOLO – 25. 10. 2014. (subota)

GRUPA „A“
AVK BRANIK – BUDVA
PRIMORJE EB – OVK POŠK
HAVK MLADOST – PARTIZAN
JADRAN ST – RADNIČKI

GRUPA „B“

CRVENA ZVEZDA -MEDVEŠČAK
PRIMORAC – JADRAN HN
OPATIJA – MORNAR BS
VOJVODINA- JUG CO

5. KOLO – 05. 11. 2014. (srijeda)

GRUPA „A“
OVK POŠK – HAVK MLADOST
PARTIZAN – JADRAN ST
BUDVA – PRIMORJE EB
RADNIČKI – AVK BRANIK

GRUPA „B“

JADRAN HN – OPATIJA
MORNAR BS – VOJVODINA
MEDVEŠČAK – PRIMORAC
JUG CO – CRVENA ZVEZDA

6. KOLO – 08. 11. 2014. (subota)

GRUPA „A“
PARTIZAN – OVK POŠK
JADRAN ST – AVK BRANIK
PRIMORJE EB – RADNIČKI
HAVK MLADOST – BUDVA

GRUPA „B“
MORNAR BS – JADRAN HN
VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA
PRIMORAC – JUG CO
OPATIJA – MEDVEŠČAK

7. KOLO – 15. 11. 2014. (subota)

GRUPA „A“
AVK BRANIK –PRIMORJE EB
RADNIČKI – HAVK MLADOST
BUDVA – PARTIZAN
OVK POŠK – JADRAN ST

GRUPA „B“

CRVENA ZVEZDA – PRIMORAC
JUG CO – OPATIJA
MEDVEŠČAK – MORNAR BS
JADRAN HN – VOJVODINA

8. KOLO – 22. 11. 2014. (subota )

GRUPA „A“
JADRAN ST –PRIMORJE EB
RADNIČKI – PARTIZAN
AVK BRANIK – HAVK MLADOST
BUDVA – OVK POŠK

GRUPA „B“
VOJVODINA – PRIMORAC
JUG CO – MORNAR BS
CRVENA ZVEZDA – OPATIJA
MEDVEŠČAK – JADRAN HN

9. KOLO – 06. 12. 2014. (subota)

GRUPA „A“
HAVK MLADOST – PRIMORJE EB
BUDVA – JADRAN ST
OVK POŠK- RADNIČKI
PARTIZAN – AVK BRANIK

GRUPA „B“
OPATIJA – PRIMORAC
MEDVEŠČAK – VOJVODINA
JADRAN HN – JUG CO
MORNAR BS – CRVENA ZVEZDA

10. KOLO – 13. 12. 2014. (subota)

GRUPA „A“
RADNIČKI – BUDVA
AVK BRANIK – OVK POŠK
JADRAN ST – HAVK MLADOST
PRIMORJE EB – PARTIZAN

GRUPA „B“
JUG CO – MEDVEŠČAK
CRVENA ZVEZDA – JADRAN HN
VOJVODINA – OPATIJA
PRIMORAC – MORNAR BS

11. KOLO – 10. 01. 2015. (subota )

GRUPA „A“
BUDVA – AVK BRANIK
OVK POŠK – PRIMORJE EB
PARTIZAN – HAVK MLADOST
RADNIČKI – JADRAN ST

GRUPA „B“
MEDVEŠČAK – CRVENA ZVEZDA
JADRAN HN – PRIMORAC
MORNAR BS – OPATIJA
JUG CO – VOJVODINA

12. KOLO – 17. 01. 2015. (subota)

GRUPA „A“
HAVK MLADOST – OVK POŠK
JADRAN ST – PARTIZAN
PRIMORJE EB – BUDVA
AVK BRANIK – RADNIČKI

GRUPA „B“
OPATIJA – JADRAN HN
VOJVODINA – MORNAR BS
PRIMORAC – MEDVEŠČAK
CRVENA ZVEZDA – JUG CO

13. KOLO – 24. 01. 2015. (subota)

GRUPA „A“
OVK POŠK – PARTIZAN
AVK BRANIK – JADRAN ST
RADNIČKI – PRIMORJE EB
BUDVA – HAVK MLADOST

GRUPA „B“
JADRAN HN – MORNAR BS
CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA
JUG CO – PRIMORAC
MEDVEŠČAK – OPATIJA

14. KOLO – 31. 01. 2015. (subota)

GRUPA „A“
PRIMORJE EB – AVK BRANIK
HAVK MLADOST – RADNIČKI
PARTIZAN – BUDVA
JADRAN ST – OVK POŠK

GRUPA „B“
PRIMORAC – CRVENA ZVEZDA
OPATIJA – JUG CO
MORNAR BS – MEDVEŠČAK
VOJVODINA – JADRAN HN

15. KOLO – 04. 02. 2015. (srijeda)

GRUPA ZA PRVAKA I PLASMAN :
A1 – B4
A4 – B1
A2 – B3
A3 – B2

GRUPA ZA PLASMAN I OSTANAK:
A5 – B8
A8 – B5
A6 – B7
A7 – B6

16. KOLO – 07. 02. 2015. (subota)

GRUPA ZA PRVAKA I PLASMAN :
B1 – A1
B2 – A2
B3 – A3
B4 – A4

GRUPA ZA PLASMAN I OSTANAK:
B5 – A5
B6 – A6
B7 – A7
B8 – A8

17. KOLO – 21. 02. 2015. (subota)

GRUPA ZA PRVAKA I PLASMAN :
A1 – B3
A2 – B4
A3 – B1
A4 – B2

GRUPA ZA PLASMAN I OSTANAK:
A5 – B7
A6 – B8
A7 – B5
A8 – B6

18. KOLO – 28. 02. 2015. (subota)

GRUPA ZA PRVAKA I PLASMAN :
B2 – A1
B1 – A2
B3 – A4
B4 – A3

GRUPA ZA PLASMAN I OSTANAK:
B6 – A5
B5 – A6
B7 – A8
B8 – A7

19. KOLO – 07. 03. 2015. (subota)

GRUPA ZA PRVAKA I PLASMAN :
B4 – A1
B1 – A4
B3 – A2
B2 – A3

GRUPA ZA PLASMAN I OSTANAK:
B8 – A5
B5 – A8
B7 – A6
B6 – A7

20. KOLO – 14. 03. 2015. (subota)

GRUPA ZA PRVAKA I PLASMAN:
A1 – B1
A2 – B2
A3 – B3
A4 – B4

GRUPA ZA PLASMAN I OSTANAK:
A5 – B5
A6 – B6
A7 – B7
A8 – B8

21. KOLO – 21. 03. 2015. (subota)

GRUPA ZA PRVAKA I PLASMAN :
B3 – A1
B4 – A2
B1 – A3
B2 – A4

GRUPA ZA PLASMAN I OSTANAK:
B7 – A5
B8 – A6
B5 – A7
B6 – A8

22. KOLO – 28. 03. 2015. (subota)

GRUPA ZA PRVAKA I PLASMAN :
A1 – B2
A2 – B1
A4 – B3
A3 – B4

GRUPA ZA PLASMAN I OSTANAK:

A5 – B6
A6 – B5
A8 – B7
A7 – B8

03. i 04. 04. 2015. (petak i subota) FINAL FOUR ( četiri prvoplasirane ekipe)
Polufinalne utakmice (1 – 4 i 2 – 3), 03. 04. 2015. (petak)
Finalna utakmica (pobjednici polufinalnih utakmica), 04. 04. 2015. (subota)
Utakmica za 3. mjesto se neće igrati, te će trećeplasirana ekipa biti ona koja je bila bolje plasirana u regularnom dijelu prvenstva (nakon 22. kola).

TV Arena Sport prenosiće jednu utakmicu kola, koju izabere.