Raspored takmičenja u TJVL za sezonu 2013/2014

U novoj sezoni TRIGLAV-JADRANSKE VATERPOLO LIGE učestvovaće tri crnogorska tima - Jadran HN, Primorac i Budva. Očekuje nas još jedno jako uzbudljivo prvenstvo, dosta interesantnih duela, a sigurno da će naši klubovi imati itekako značajnu ulogu. Prvo kolo na programu je 28. septembra, a kompletan raspored možete pogledati ovdje. Fajnl for TJVL na programu je 12. i 13. aprila 2014. Godine.

TABELA:

1.PRIMORJE EB                                                                                            

2.JUG CO                                                 

3.HAVK MLADOST                            

4.BUDVA                                               

5.MORNAR BS                                   

6.OVK POŠK                                       

7.JADRAN ST                                       

8.JADRAN HN                                      

9.PRIMORAC                                     

10.MEDVEŠČAK                                  

11.AVK TRIGLAV                                

12.ŠIBENIK                                           

RASPORED:

1. KOLO – 28. 09. 2013. (subota)

PRIMORJE EB - PRIMORAC                      

HAVK MLADOST – MEDVEŠČAK

AVK TRIGLAV – MORNAR BS

JADRAN ST – JADRAN HN

OVK POŠK – BUDVA

JUG CO - ŠIBENIK

2. KOLO – 05. 10. 2013. (subota)

PRIMORJE EB – HAVK MLADOST

PRIMORAC – ŠIBENIK

BUDVA – JUG CO

JADRAN HN – OVK POŠK

MORNAR BS – JADRAN ST

MEDVEŠČAK – AVK TRIGLAV

3. KOLO – 16. 10. 2013. (srijeda)

JUG CO – JADRAN HN

ŠIBENIK – BUDVA

HAVK MLADOST – PRIMORAC

AVK TRIGLAV – PRIMORJE EB

JADRAN ST – MEDVEŠČAK

OVK POŠK -  MORNAR BS

4. KOLO – 19. 10. 2013. (subota)

MEDVEŠČAK – OVK POŠK

PRIMORJE EB – JADRAN ST

HAVK MLADOST – TRIGLAV

PRIMORAC – BUDVA

JADRAN HN – ŠIBENIK

MORNAR BS – JUG CO

5. KOLO – 30. 10. 2013. (srijeda)

JUG CO - MEDVEŠČAK

ŠIBENIK – MORNAR BS

BUDVA – JADRAN HN

AVK TRIGLAV – PRIMORAC

JADRAN ST – MLADOST

OVK POŠK – PRIMORJE EB

6. KOLO – 02. 11. 2013. (subota )

MEDVEŠČAK – ŠIBENIK

PRIMORJE EB – JUG CO

HAVK MLADOST – OVK POŠK

AVK TRIGLAV – JADRAN ST

PRIMORAC – JADRAN HN

MORNAR BS – BUDVA

7. KOLO – 16. 11. 2013. (subota)

OVK POŠK – AVK TRIGLAV

JUG CO – HAVK MLADOST

ŠIBENIK – PRIMORJE EB

BUDVA – MEDVEŠČAK

JADRAN HN – MORNAR BS

JADRAN ST - PRIMORAC

8. KOLO – 23. 11. 2013. (subota )

PRIMORAC – MORNAR BS

MEDVEŠČAK JADRAN HN

PRIMORJE EB – BUDVA

HAVK MLADOST – ŠIBENIK

AVK TRIGLAV – JUG CO 

JADRAN ST – OVK POŠK

9. KOLO – 30. 11. 2013. (subota)

MORNAR BS – MEDVEŠČAK

OVK POŠK – PRIMORAC

JUG CO – JADRAN ST

ŠIBENIK – AVK TRIGLAV

BUDVA – HAVK MLADOST

JADRAN HN – PRIMORJE EB

10. KOLO – 07. 12. 2013. (subota)

JADRAN ST – ŠIBENIK

 OVK POŠK – JUG CO

PRIMORAC – MEDVEŠČAK

PRIMORJE EB – MORNAR BS

HAVK MLADOST – JADRAN HN

AVK TRIGLAV – BUDVA

11. KOLO – 11. 01. 2014. (subota )

JADRAN HN – TRIGLAV

MORNAR BS – HAVK MLADOST

MEDVEŠČAK – PRIMORJE EB

JUG CO – PRIMORAC 

ŠIBENIK – OVK POŠK

BUDVA – JADRAN ST

12. KOLO – 18. 01. 2014. (subota)

PRIMORAC – PRIMORJE EB

MEDVEŠČAK – HAVK MLADOST

MORNAR BS – AVK TRIGLAV

JADRAN HN – JADRAN ST

BUDVA – OVK POŠK

ŠIBENIK – JUG CO

13.KOLO – 25. 01. 2014. (subota)

HAVK MLADOST – PRIMORJE EB

ŠIBENIK – PRIMORAC

JUG CO – BUDVA

OVK POŠK – JADRAN HN

JADRAN ST – MORNAR BS

AVK TRIGLAV - MEDVEŠČAK

14.KOLO – 15. 02. 2014. (subota)

JADRAN HN – JUG CO

BUDVA – ŠIBENIK

PRIMORAC – HAVK MLADOST

PRIMORJE – AVK TRIGLAV

MEDVEŠČAK – JADRAN ST

MORNAR – OVK POŠK

15.KOLO – 19. 02. 2014. (srijeda)

OVK POŠK – MEDVEŠČAK

JADRAN ST – PRIMORJE EB

AVK TRIGLAV – HAVK MLADOST

BUDVA – PRIMORAC

ŠIBENIK – JADRAN HN

JUG CO – MORNAR BS

16.KOLO – 22. 02. 2014. (subota)

MEDVEŠČAK – JUG CO

MORNAR BS – ŠIBENIK

JADRAN HN – BUDVA

PRIMORAC – AVK TRIGLAV

HAVK MLADOST – JADRAN ST

PRIMORJE EB – OVK POŠK

17.KOLO – 01. 03. 2014 . (subota)

ŠIBENIK – MEDVEŠČAK

JUG CO – PRIMORJE EB

OVK POŠK – HAVK MLADOST

JADRAN ST – AVK TRIGLAV

JADRAN HN – PRIMORAC

BUDVA – MORNAR BS

18.KOLO – 08. 03. 2014. (subota)

AVK TRIGLAV – OVK POŠK

HAVK MLADOST – JUG CO

PRIMORJE EB – ŠIBENIK

MEDVEŠČAK – BUDVA

MORNAR BS – JADRAN HN

PRIMORAC – JADRAN ST

19.KOLO – 15. 03. 2014. (subota)

MORNAR BS – PRIMORAC

JADRAN HN – MEDVEŠČAK

BUDVA – PRIMORJE EB

ŠIBENIK – HAVK MLADOST

JUG CO – AVK TRIGLAV

OVK POŠK – JADRAN ST

20.KOLO – 22. 03. 2014. (subota)

MEDVEŠČAK – MORNAR BS

PRIMORAC – OVK POŠK

JADRAN ST – JUG CO

AVK TRIGLAV – ŠIBENIK

HAVK MLADOST – BUDVA

PRIMORJE EB – JADRAN HN

21.KOLO – 29. 03. 2014. (subota)

ŠIBENIK – JADRAN ST

JUG CO – OVK POŠK

MEDVEŠČAK – PRIMORAC

MORNAR BS – PRIMORJE EB

JADRAN HN – HAVK MLADOST

BUDVA - AVK TRIGLAV

22.KOLO – 05. 04. 2014. (subota)

AVK TRIGLAV – JADRAN HN

HAVK MLADOST – MORNAR BS

PRIMORJE EB – MEDVEŠČAK

PRIMORAC – JUG CO

OVK POŠK – ŠIBENIK

JADRAN ST – BUDVA