SP Podgorica 2016: Juniori u grupi sa Italijom i Mađarskom!

Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore na Svjetskom prvenstvu čiji je domaćin Podgorica od 26. avgusta do 3. septembra igraće u grupi B sa Brazilom, Italijom, Mađarskom i selekcijom koju će dodatno odrediti FINA, odlučeno je žrijebom i kineskom gradu Huižou.

U nastavku možete pogledati kompletan program takmičenja, satnice mečeva i treninga biće naknadno određeme:

GROUP A
A1: KAZ – Kazakhstan
A2: GRE – Greece
A3: RUS – Russia
A4: COL – Colombia
A5: CAN – Canada

GROUP B
B1: BRA – Brazil
B2: ITA – Italy
B3: HUN – Hungary
B4: TBC
B5: MNE – Montenegro

GROUP C
C1: EGY – Egypt
C2: RSA –South Africa
C3: ESP – Spain
C4: AUS – Australia
C5: JPN – Japan

GROUP D
D1: USA – United States of America
D2: CHN – China
D3: CRO – Croatia
D4: NZL – New Zealand
D5: SRB – Serbia

Preliminary Round – August 26, 2016 – Day 1
1. RUS – COL
2. GRE – CAN
3. HUN – TBC
4. ITA – MNE
5. ESP – AUS
6. RSA – JPN
7. CRO – NZL
8. CHN – SRB

Preliminary Round – August 27, 2016 – Day 2
9. MNE – HUN
10. BRA – ITA
11. JPN – ESP
12. EGY – RSA
13. SRB – CRO
14. USA – CHN
15. CAN – RUS
16. KAZ – GRE

Preliminary Round – August 28, 2016 – Day 3
17. AUS – JPN
18. ESP – EGY
19. NZL – SRB
20. CRO – USA
21. COL – CAN
22. RUS – KAZ
23. TBC – MNE
24. HUN – BRA

Preliminary Round – August 29, 2016 – Day 4
25. USA – NZL
26. CHN – CRO
27. KAZ – COL
28. GRE – RUS
29. BRA – TBC
30. ITA – HUN
31. EGY – AUS
32. RSA – ESP

Preliminary Round – August 30, 2016 – Day 5
33. COL – GRE
34. KAZ – CAN
35. TBC – ITA
36. BRA – MNE
37. AUS – RSA
38. EGY – JPN
39. NZL – CHN
40. USA – SRB

Eight Final Round – August 31, 2016 – Day 6

For places 13-20

41. 4A – 5D
42. 4B – 5C
43. 5A – 4D
44. 5B – 4C

For places 1-12

45. 2A – 3D
46. 2B – 3C
47. 3A – 2D
48. 3B – 2C

Quarter Final + Semi Final Round – September 1, 2016 – Day 7

For places 13-20 (Semi Final Round)

49. Loser Game 41 – Loser Game 42
50. Winner Game 41 – Winner Game 42
51. Loser Game 43 – Loser Game 44
52. Winner Game 43 – Winner Game 44
For places 9-12 (Semi Final Round)
53. Loser Game 45 – Loser Game 46
54. Loser Game 47 – Loser Game 48

For places 1-8 (Quarter Final Round)

55. 1A – Winner Game 46
56. 1B – Winner Game 45
57. 1C – Winner Game 47
58. 1D – Winner Game 48

Semi Final Round + Final Round – September 2, 2016 – Day 8

For places 13-20 (Final Round)

59. Loser Game 49 – Loser Game 51 (Winner 19th, Loser 20th)
60. Winner Game 49 – Winner Game 51 (Winner 17th, Loser 18th)
61. Loser Game 50 – Loser Game 52 (Winner 15th, Loser 16th)
62. Winner Game 50 – Winner Game 52 (Winner 13th, Loser 14th)

For places 9-12 (Final Round)

63. Loser Game 53 – Loser Game 54 (Winner 11th, Loser 12th)
64. Winner Game 53 – Loser Game 54 (Winner 9th, Loser 10th)

For places 5-8 (Semi Final Round)

65. Loser Game 55 – Loser Game 57
66. Loser Game 56 – Loser Game 58 For places 1-4 (Semi Final Round)
67. Winner Game 55 – Winner Game 57
68. Winner Game 56 – Winner Game 58

Final Round – September 3, 2016 – Day 9 For places 5-8

69. Loser Game 65 – Loser Game 66 (Winner 7th, Loser 8th)
70. Winner Game 65 – Winner Game 66 (Winner 5th, Loser 6th)

For places 1-4

71. Loser Game 67 – Loser Game 68 (Winner 3rd, Loser 4th)
72. Winner Game 67 – Winner Game 68 (Winner 1st, Loser 2nd)