''Olimpijske nade'' rezultati 20.04.2016

“OLIMPIJSKE NADE”

B I L T E N  41.

takmičarske 2015/16. Godine

E. 2004. CAT, CVT, GUS, JHN, JUG, KPK, MOR, PRI

II Turnir (22-24.04.2016) u Herceg Novom,uz učešće svih prijavljenih klubova.

Igra se u dvije grupe, koje se formiraju na način:

 „C“ grupa: 1, 4, 5. 8-plasirani sa I turnira i

 „D“ grupa: 2, 3, 6, 7-plasirani sa I turnira (to su i brojevi za primjenu Bergerovih tablica).

Za plasman u grupama se igra po sistemu svako sa svakim (3 kola); za konačni plasman na II turniru igra se unakrsnim sistemom:

I kolo: C1-D2 i C2-D1za plasman od I-IV mjesta, te

C3-D-4 i C4-D3 za plasman od V-VIII mjesta;

II kolo: pobjednici utakmica u I kolu igraju za I-II mjesto,

te V i VI mjesto, a poraženi za III-IV mjesto,  te VII-VIII mjesto.

Sabiranjem rezultata sa oba turnira dobiće se konačni plasman u ON 2015/16. za kategoriju “E”.

Ktg “ E “  -  2004.  CAT, CVT, GUS, JHN, JUG, KPK, MOR i PRI

II  Turnir (22-24.04.2016.) u Herceg Novi :

Organizator : PVK  JADRAN  CARINE – Herceg Novi

TABELA nakon  završetka  I  Turnira ( KORČULA )

1.  VK  KPK                                3       3       0       0       24 : 10       + 14         9 

2. PVK  JADRAN CARINE      3       2        0       1       25 :   9       + 16         6 

3. VK  PRIMORAC                   2       2       0        0       25 :  4        + 21         6

4. VA  CATTARO                      2       1       0        1       12 : 7          +  5         3

5. VK  JUG CO                          3       1       0         2      16 : 26        - 10         3

6.  VK  CAVTAT                        3       0       0        3         5 : 25        - 20        0

7.  VK GUSAR                           2       0       0        2         5 : 31        - 26        0

8.  VK  MORNAR  ( VAN  KONKURENCIJE ) ………………………….......

RASPORED :
Grupa “C “                                                         Grupa  “ D”
C1 VK KPK – Korčula D1 PVK Jadran Carine – H.Novi
C2 VA Cattaro – Kotor D2 VK Primorac - Kotor
C3 VK Jug CO  – Dubrovnik D3 VK Cavtat – Cavtat
C4     VK Mornar – Split D4 VK Gusar - Mlini

PRVI DAN  22.04.2016 god. poslije podne ( po grupama )

GRUPA   “ C “                                                                        GRUPA   “ D “

16:00 VK Mornar  -  VK KPK                                             18:00 VK Primorac   -  VK Cavtat

17:00 VA Cattaro  -  VK Jug CO                                        19:00 PVK Jadran Carine – VK Gusar

DRUGI DAN  23.04.2016 god. prije podne ( po grupama )

GRUPA   “ C “                                                                        GRUPA   “ D “

09:00 VK KPK   -  VA  Cattaro                                             11:00 VK Gusar   -  VK Cavtat

10:00 VK Jug CO  -   VK Mornar                                        12:00 PVK Jadran Carine -  VK Primorac  

DRUGI DAN  23.04.2016 god. poslije podne ( po grupama )

GRUPA   “ C “                                                                       GRUPA   “ D “

16:00 VA  Cattaro  -  VK Mornar                                       18:00  VK Primorac  -  VK Gusar

17:00 VK KPK  -   VK Jug CO                                           19:00 PVK Jadran Carine – VK Cavtat                                                

TREĆI DAN  24.04.2016 god. prije podne ( po grupama )

09:00 C 4  -  D 3     za plasman od V-VIII mjesta

10:00 C 3 –  D 4     za plasman od V-VIII mjesta

11:00 C 2 –  D 1     za plasman od I-IV mjesta

12:00 C 1 – D 2     za plasman od I-IV mjesta

TREĆI DAN  24.04.2016 god. poslije podne ( po grupama )

  • 16:00 – za 7 mjesto
  • 17:00 – za 5 mjesto
  • 18:00 – za 3 mjesto
  • 19:00 – za 1 mjesto

Sudije :  Obradović,  Matijašević,  Ivanovski,  Mijanović,  Tomić,  Ljubić, Radović i Mimica

Delegati :  Murišić, Čerović, Malović, Mustur