''Olimpijske nade'' rezultati 14.04.2016.

“OLIMPIJSKE NADE”

B I L T E N  37.

takmičarske 2015/16. Godine

Ktg.   “ D  “  2003 god.  -  MLAĐI KADETI

Preostale utakmice :

16.04. 2016 god. u 12,30 h        VK BUDVA  :  VK  JUG

Sudije : Mišković  - Mijanović   Delegat : Brguljan

17.04.2016 god.u 11,30 h          PVK  BIJELA  :  VK JUG

Sudije : Mijanović – Andrić      Delegat : Mustur 

23.04.2016 god.u  11,30 h        VK  JUG  :  PVK JADRAN  CARINE

Sudije : Gašpardi – Miloslavić   Delegat :Miloš

24.04.2016 god.          VA  CATTTARO  :  VK  JUG

Sudije : Kontić -  Adžić         Delegat : Đurčić

TABELA

1. PVK JADRAN            11   11     0    0   129 : 20      +109        33 

2. VA CATTARO           11     8      0    3    96 : 79       +  17       24 

3. VK  JUG                       8     7     0     1   79 :  56       +  23       21

4. VK  KPK                     12     5     0     7   67 :  86        - 19        15 

5. VK PRIMORAC        12     4     0     8   79 :113         - 34        12

6. VK BUDVA               11     2     1     8   58 :  90         - 32          7

7. PVK BIJELA            11     0     1   10   59 :123         - 64          0

Ktg.   “ B  “  2000 god.  -  MLAĐI JUNIORI

Preostale utakmice :

16.04. 2016 god. u11,30 h    VK BUDVA  :  VK  JUG

Sudije : Mijanović  – Mišković    Delegat : Brguljan 

23.04. 2016 god.u 10,30 h        VK JUG   :  PVK JADRAN CARINE

Sudije : Gašpardi – Miloslaić   Delegat : Miloš

24.04.2016 god.    VA CATTARO  :  VK JUG

Sudije :Adžić – Kontić       Delegat : Đurčić

TABELA

1. PVK JADRAN              7     5     2     0     68 : 38     + 30         17

2. VA CATTARO             7     4     1     2     89 : 59      + 30        13 

3. VK  JUG                      5     3     1     1     50 : 35      + 15        10

4. VK BUDVA                 7     2     1     4     52 : 70      - 18           7 

5. VK PRIMORAC         8     0     1     7     40 : 97       - 57          1

Ktg.   “ C  “  2002 god.  -  KADETI

13.04.2016 god.u 17,30 h     

VK  JUG  :   PVK  JADRAN  CARINE     11  :  9

Sudije : Radović 9,0 ( S ) – Miloslavić 9,0 ( S )    Delegat :  Rak

TABELA

1. VK  JUG                        8     8     0    0       57 : 35     + 22           24

2. PVK JADRAN               6     4     0    2      52  :24      + 28           12

2. VK PRIMORAC            5     3     0    2       30 : 19     + 11            9

4. VA CATTARO              5     2     0    3      11 : 24       - 13             6

5. VK BUDVA                   6     1     0   5       27 : 44       - 17            3

6. VK  KPK                        6     0     0   6       17 : 48       - 31            0

Preostale utakmice :

19.04.206 god.u 17,00 h     VK  JUG  :   VA  CATTARO

Sudije : Radović – Miloslavić     Delegat : Rak

23.04.2016 god. 13,00 h     VK  JUG  :  VK  PRIMORAC

Sudije : Miloslavić - Gašpardi    Delegat : Miloš

Ktg.   “ C  “  2002 god.  -  KADETI

II TURNIR od 15 do 17 APRIL u Kotoru

Organizator : VK  PRIMORAC - Kotor

BUDVA , CATTARO, JADRAN CARINE , KPK i PRIMORAC

II Turnir (15-17.04.2016) u Kotoru, uz učešće svih prijavljenih klubova, osim VK JUG (brojevi za primjenu Bergerovih tablica ) .

Sa VK JUG bi se dogovaralo odigravanje ligaških utakmica kod kuće i u gostima.

Sabiranjem rezultata sa oba turnira i ligaških utakmica dobiće se konačni plasman u ON 2015/16. za kategoriju “C”.

1.  VK  PRIMORAC   KOTOR

2.  PVK  JADRAN  CARINE  HERCEG  NOVI

3.  VA   CATTARO   KOTOR

4.  VK   BUDVA     BUDVA

5.  VK   KPK     KORČULA

          Petak :                                 

         15.04  u 18.30 h         VK  CATTARO     :    VK BUDVA

         15.04  u 19.30h        PVK JADRAN  CARINE :  VK KPK

         Slobodan : VK  PRIMORAC

         Subota ujutro   :                     

         16.04   u 10.00 h          VK  KPK  :   VA  CATTARO

         16.04   u 11.00h         VK PRIMORAC   :  PVK  JADRAN CARINE   

         Slobodan :  VK  BUDVA

         Subota poslijepodne   :                     

         16.04   u 18.30h       VK  BUDVA   :   VK  KPK

         16.04   u 19.30 h      VK PRIMORAC   : VA  CATTARO

         Slobodan :  PVK  JADRAN  CARINE

        Neđelja ujutro :

       17.04  u 10.00 h      PVK  JADRAN  CARINE  :  VK  BUDVA

       17.04   u 11.00h       VK PRIMORAC  :  VK  KPK

       Slobodan :  VA  CATTARO

        Neđelja poslijepodne :                                                  

       17.04  u   18,30 h                          PVK  JADRAN  CARINE  :  VA  CATTARO

       17.04   u  19,30 h                          VK PRIMORAC  :  VK  BUDVA

       Slobodan :  VK  KPK                        

Sudije  : Abramović, Adžić D., Vasiljević, Mišković   

Delegat  : Rajević, Adžić A . 

E. 2004. CAT, CVT, GUS, JHN, JUG, KPK, MOR, PRI

II Turnir (22-24.04.2016) u Herceg Novom,uz učešće svih prijavljenih klubova.

Igra se u dvije grupe, koje se formiraju na način:

 „C“ grupa: 1, 4, 5. 8-plasirani sa I turnira i

 „D“ grupa: 2, 3, 6, 7-plasirani sa I turnira (to su i brojevi za primjenu Bergerovih tablica).

Za plasman u grupama se igra po sistemu svako sa svakim (3 kola); za konačni plasman na II turniru igra se unakrsnim sistemom:

I kolo: C1-D2 i C2-D1za plasman od I-IV mjesta, te

C3-D-4 i C4-D3 za plasman od V-VIII mjesta;

II kolo: pobjednici utakmica u I kolu igraju za I-II mjesto,

te V i VI mjesto, a poraženi za III-IV mjesto,  te VII-VIII mjesto.

Sabiranjem rezultata sa oba turnira dobiće se konačni plasman u ON 2015/16. za kategoriju “E”.

Ktg “ E “  -  2004.  CAT, CVT, GUS, JHN, JUG, KPK, MOR i PRI

II  Turnir (22-24.04.2016.) u Herceg Novi :

Organizator : PVK  JADRAN  CARINE – Herceg Novi

TABELA nakon  završetka  I  Turnira ( KORČULA )

1.  VK  KPK       3       3       0       0       24 : 10       + 14         9  

2. PVK  JADRAN CARINE      3       2        0       1       25 :   9       + 16         6 

3. VK  PRIMORAC                   2       2       0        0       25 :  4        + 21         6

4. VA  CATTARO                      2       1       0        1       12 : 7          +  5         3

5. VK  JUG CO                          3       1       0         2      16 : 26        - 10         3

6.  VK  CAVTAT                        3       0       0        3         5 : 25        - 20        0

7.  VK GUSAR                           2       0       0        2         5 : 31        - 26        0

8.  VK  MORNAR  ( VAN  KONKURENCIJE ) ………………………….......

TABELA :
Grupa “C “                                                          Grupa  “ D”
C1 VK KPK – Korčula D1 PVK Jadran Carine – H.Novi
C2 VA Cattaro – Kotor D2 VK Primorac - Kotor
C3 VK Jug CO  – Dubrovnik D3 VK Cavtat – Cavtat
C4     VK Mornar – Split D4 VK Gusar - Mlini

PRVI DAN  22.04.2016 god. poslije podne ( po grupama )

GRUPA   “ C “                                              GRUPA   “ D “

VK Mornar  -  VK KPK                                                        VK Primorac   -  VK Cavtat

VA Cattaro  -  VK Jug CO                                                   PVK Jadran Carine – VK Gusar

DRUGI DAN  23.04.2016 god. prije podne ( po grupama )

GRUPA   “ C “                                              GRUPA   “ D “

VK KPK   -  VA  Cattaro                                                      VK Gusar   -  VK Cavtat

VK Jug CO  -   VK Mornar                                                 PVK Jadran Carine -  VK Primorac  

DRUGI DAN  23.04.2016 god. poslije podne ( po grupama )

GRUPA   “ C “                                              GRUPA   “ D “

VA  Cattaro  -  VK Mornar                                                 VK Primorac  -  VK Gusar

VK KPK  -   VK Jug CO                                                       PVK Jadran Carine – VK Cavtat                                                 

TREĆI DAN  24.04.2016 god. prije podne ( po grupama )

C 4  -  D 3     za plasman od V-VIII mjesta

C 3 –  D 4     za plasman od V-VIII mjesta

C 2 –  D 1     za plasman od I-IV mjesta

C 1 – D 2     za plasman od I-IV mjesta

TREĆI DAN  24.04.2016 god. poslije podne ( po grupama )

5 – 6 –7   mjesto

 C 3 – D 3

Van konkurencije C 4 – D 4

3 i 4 mjesto

Poraženi iz C 2 – D 1  i  C 1 – D 2

1 i 2 mjesto

Pobjednik iz C 2 – D 1  i  C 1 – D 2

Sudije :  Obradović,  Matijašević,  Ivanovski,  Mijanović,  Tomić,  Ljubić, Radović i Mimica

Delegati :  Murišić, Čerović, Malović, Mustur

                                                                              Takmičarski organ O.N.

                                                                                  Dragan Rajević  s.r.

                                                                                  Ivo Miloš s.r.