''Olimpijske nade'' rezultati 11.04.2016.

“OLIMPIJSKE NADE”

B I L T E N  36.

takmičarske 2015/16. Godine

Sadržaj :

-         Rezultati utakmica II Turnira ON  Ktg.  „ D „ ........……………………………….   3

-         Zaostale utakmice  ON  Ktg. “ B “  …………………………………………………. 7

-         Turnir i zaostale utakmice ON  Kgt. “ C “  …………………………………………  8

-         Turnir i zaostale utakmice ON  Kgt. “ E “  ………………………………………… 10 

II Vaterpolo  turnir

OLIMPIJSKE NADE

Kategorija (D) – Mlađi kadeti

2003. godište

Organizator :  VK  KPK

      
Klubovi učesnici
Klubovi učesnici: PVK Jadran Carine – Herceg Novi
VK Primorac – Kotor
PVK Bijela – Bijela 
VK Budva – Budva
VA Cattaro – Kotor
VK KPK – Korčula
Delegati turnira: Stijepo Čubela – Dubrovnik
Milan Grbin – Korčula
Sudije : Jakov Blašković – Dubrovnik
Mark Radović – Dubovnik
Vlaho Ljubić – Dubrovnik

Mojmir Tomić – Korčula

Nikola Gašpardi – Korčula 

  1. KOLO

PETAK (veče) 

18:00 sati

VK BUDVA : VK PRIMORAC

          

(1 : 3) (1 : 2) (2 : 1) (1 : 3)     ( 5 : 9 ) (L) sudije: Tomić (9,0) / Gašpardi (9,0)
19:00 sati delegat: Grbin
VA CATTARO : PVK BIJELA
(4 : 1) (4 : 1) (4 : 2) (0 : 0)     ( 12 : 4 ) (L) sudije: Radović (9,0) / Tomić (9,0)
20:00 sati delegat: Čubela
VK KPK : PVK JADRAN CARINE
(1 : 0) (0 : 3) (0 : 3) (0 : 1)     ( 1 : 7 ) (T) sudije: Blašković (9,0) / Ljubić (9,0)
delegat: Čubela

                                       

  1. KOLO

SUBOTA (ujutro) 

09:30 sati

VK BUDVA : PVK BIJELA

          

(2 : 0) (0 : 2) (3 : 2) (1 : 2)     ( 6 : 6 ) (T) sudije: Tomić (9,0) / Radović (9,0)
10:30 sati delegat: Čubela
PVK JADRAN CARINE : VA CATTARO
(3 : 2) (4 : 0) (3 : 1) (2 : 0)     ( 12 : 3 ) (L) sudije: Gašpardi (9,0) / Ljubić (9,0)
11:30 sati delegat: Grbin
VK KPK : VK PRIMORAC
(1 : 0) (0 : 1) (0 : 1) (1 : 4)     ( 2 : 6 ) (S) sudije: Blašković (9,0) / Ljubić (9,0)
delegat: Grbin
  1. KOLO

SUBOTA (uvečer) 

15:30 sati

VK PRIMORAC : PVK BIJELA

          

(3 : 0) (1 : 3) (2 : 1) (5 : 2)     ( 11 : 6 ) (S) sudije: Gašpardi (9,0) / Radović (9,0)
16:30 sati delegat: Grbin
VK BUDVA : PVK JADRAN CARINE
(0 : 4) (0 : 1) (0 : 5) (1 : 3)     ( 1 : 13 ) (L) sudije: Tomić (9,0) / Blašković (9,0)
17:30 sati delegat: Čubela
VK KPK : VA CATTARO
(2 : 2) (1 : 2) (2 : 1) (1 : 2)     ( 6 : 7 ) (T) sudije: Blašković (9,5) / Ljubić (9,0)
delegat: Čubela
  1. KOLO

NEDJELJA (ujutro) 

09:30 sati

VK BUDVA : VA CATTARO

          

(0 : 1) (2 : 1) (0 : 1) (2 : 3)     ( 4 : 6 ) (S) sudije: Ljubić (9,0) / Tomić (9,0)
10:30 sati delegat: Čubela
PVK JADRAN CARINE : VK PRIMORAC
(6 : 0) (2 : 0) (5 : 0) (1 : 1)     ( 14 : 1 ) (L) sudije: Radović (9,0) / Gašpardi (9,0)
11:30 sati delegat: Grbin
VK KPK : PVK BIJELA
(0 : 0) (2 : 1) (2 : 0) (2 : 2)     ( 6 : 3 ) (S) sudije: Blašković (9,5) / Radović (9,5)
delegat: Čubela
  1. KOLO

NEDJELJA (popodne) 

15:30 sati

VK PRIMORAC : VA CATTARO

          

(1 : 2) (0 : 6) (2 : 2) (2 : 0)     ( 5 : 10 ) (L) sudije: Blašković (9,5) / Gašpardi (9,0)
16:30 sati delegat: Čubela
VK KPK : VK BUDVA
(2 : 1) (2 : 0) (1 : 2) (5 : 1)     ( 10 : 4 ) (S) sudije: Ljubić (9,0) / Radović (9,5)
17:30 sati delegat: Grbin
PVK BIJELA : PVK JADRAN CARINE
(0 : 3) (0 : 4) (0 : 4) (1 : 2)     ( 1 : 13 ) (L) sudije: Tomić (9,0) / Gašpardi (9,0)
delegat: Grbin
KPK BIJELA

BUDVA

CATTARO JADRAN

PRIMORAC

gol razlika bodovi plasman
KPK 6 : 3

10 : 4

6 : 7 1 : 7

2 : 6

25 : 27

- 2

6 4
BIJELA 3 : 6

6 : 6

4 : 12 1 : 13

6 : 11

20 : 48

- 28

1 6
BUDVA 4 : 10 6 : 6 4 : 6 1 : 13

5 : 9

20 : 44

- 24

1 5
CATTARO 7 : 6 12 : 4

6 : 4

3 : 12

10 : 5

38 : 31

+7

12 2
JADRAN 7 : 1 13 : 1

13 : 1

12 : 3

14 : 1

59 : 7

+ 52

15 1
PRIMORAC 6 : 2 11 : 6

9 : 5

5 : 10 1 : 14

32 : 37

- 5

9 3

TABELA NAKON DRUGOG TURNIRA

1. PVK  JADRAN             5     5     0     0     59 :  7      + 52         15 

2. VA CATTARO             5     4      0    1      38 : 31     +  7         12 

3. VK PRIMORAC          5     3      0    2      32 : 37      -  5           9 

4. VK  KPK                      5     2     0     3      25 : 27      -  2           6

5. VK BUDVA                 5     0     1     4      20 : 44      - 24          1

6. PVK BIJELA              5     0     1     4      20 : 48      - 28          1

TABELA

1. PVK JADRAN            11   11     0    0   129 : 20      +109        33

2. VA CATTARO           11     8      0    3    96 : 79       +  17       24

3. VK  JUG                       8     7     0     1   79 :  56       +  23       21 

4. VK  KPK                     12     5     0     7   67 :  86        - 19        15 

5. VK PRIMORAC        12     4     0     8   79 :113         - 34        12 

6. VK BUDVA               11     2     1     8   58 :  90         - 32          7

7. PVK BIJELA            11     0     1   10   59 :123         - 64          0

Preostale utakmice :

Ktg.   “ D  “  2003 god.  -  MLAĐI KADETI

16.04. 2016 god. u 12,30 h        VK BUDVA  :  VK  JUG

Sudije : Mišković  - Arnaut    Delegat : Brguljan 

17.04.2016 god.u 11,30 h          PVK  BIJELA  :  VK JUG

Sudije : Mijanović – Andrić     Delegat : Mustur 

23.04.2016 god.           VK  JUG  :  PVK JADRAN  CARINE

24.04.2016 god.          VA  CATTTARO  :  VK  JUG

Ktg.   “ B  “  2000 god.  -  MLAĐI JUNIORI

TABELA

1. PVK JADRAN              7     5     2     0     68 : 38     + 30         17 

2. VA CATTARO             7     4     1     2     89 : 59      + 30        13 

3. VK  JUG                      5     3     1     1     50 : 35      + 15        10

4. VK BUDVA                 7     2     1     4     52 : 70      - 18           7

5. VK PRIMORAC         8     0     1     7     40 : 97       - 57          1

Preostale utakmice :

16.04. 2016 god. u11,30 h        VK BUDVA  :  VK  JUG

Sudije : Arnaut – Mišković     Delegat : Brguljan  

23.04. 2016 god.          VK JUG   :  PVK JADRAN CARINE

24.04.2016 god.           VA CATTARO  :  VK JUG

Ktg.   “ C  “  2002 god.  -  KADETI

II TURNIR od 15 do 17 APRIL u Kotoru

Organizator : VK  PRIMORAC - Kotor

BUDVA , CATTARO, JADRAN CARINE , KPK i PRIMORAC

II Turnir (15-17.04.2016) u Kotoru, uz učešće svih prijavljenih klubova, osim VK JUG (brojevi za primjenu Bergerovih tablica ) .

Sa VK JUG bi se dogovaralo odigravanje ligaških utakmica kod kuće i u gostima.

Sabiranjem rezultata sa oba turnira i ligaških utakmica dobiće se konačni plasman u ON 2015/16. za kategoriju “C”.

        1.  VK  PRIMORAC   KOTOR

2.  PVK  JADRAN  CARINE  HERCEG  NOVI

3.  VA   CATTARO   KOTOR

4.  VK   BUDVA     BUDVA

5.  VK   KPK     KORČULA

         Petak :                                 

         15.04  u 18.30 h                          VK  CATTARO     :    VK BUDVA

         15.04  u 19.30h                           PVK JADRAN  CARINE :  VK KPK

         Slobodan : VK  PRIMORAC

         Subota ujutro   :                     

         16.04   u 10.00 h                          VK  KPK  :   VA  CATTARO

         16.04   u 11.00h                           VK PRIMORAC   :  PVK  JADRAN CARINE   

         Slobodan :  VK  BUDVA

         Subota poslijepodne   :                     

         16.04   u 18.30h                           VK  BUDVA   :   VK  KPK 

         16.04   u 19.30 h                          VK PRIMORAC   : VA  CATTARO   

         Slobodan :  PVK  JADRAN  CARINE

        Neđelja ujutro :

       17.04  u 10.00 h                             PVK  JADRAN  CARINE  :  VK  BUDVA

       17.04   u 11.00h                             VK PRIMORAC  :  VK  KPK

       Slobodan :  VA  CATTARO

        Neđelja poslijep                                                  

       17.04  u   18,30 h                          PVK  JADRAN  CARINE  :  VA  CATTARO

       17.04   u  19,30 h                          VK PRIMORAC  :  VK  BUDVA

       Slobodan :  VK  KPK                        

Sudije  : Abramović, Adžić D., Vasiljević, Mišković   

Delegat  : Rajević, Adžić A . 

TABELA

1. VK  JUG                        7     7     0    0       46 : 26     + 20           21                          

2. PVK JADRAN               5     4     0    1       43  :13      + 30         12                                                                

2. VK PRIMORAC            5     3     0    2       30 : 19      + 11           9                                   

4. VA CATTARO              5     2     0    3      11 : 24        - 13           6                                     

5. VK BUDVA                   6     1     0   5       27 : 44        - 17           3

6. VK  KPK                        6     0     0   6       17 : 48        - 31           0

Preostale utakmice :

13.04.2016 god.u 17,30 h       VK  JUG  :   PVK  JADRAN  CARINE

Sudije : Rak – Miloslavić      Delegat :  Miloš

19.04.206 god.        VK  JUG  :   VA  CATTARO

23.04.2016 god.       VK  JUG  :  VK  PRIMORAC

E. 2004. CAT, CVT, GUS, JHN, JUG, KPK, MOR, PRI

II Turnir (22-24.04.2016) u Herceg Novom,uz učešće svih prijavljenih klubova.

Igra se u dvije grupe, koje se formiraju na način:

 „C“ grupa: 1, 4, 5. 8-plasirani sa I turnira i

 „D“ grupa: 2, 3, 6, 7-plasirani sa I turnira (to su i brojevi za primjenu Bergerovih tablica).

Za plasman u grupama se igra po sistemu svako sa svakim (3 kola); za konačni plasman na II turniru igra se unakrsnim sistemom:

I kolo: C1-D2 i C2-D1za plasman od I-IV mjesta, te

C3-D-4 i C4-D3 za plasman od V-VIII mjesta;

II kolo: pobjednici utakmica u I kolu igraju za I-II mjesto,

te V i VI mjesto, a poraženi za III-IV mjesto,  te VII-VIII mjesto.

Sabiranjem rezultata sa oba turnira dobiće se konačni plasman u ON 2015/16. za kategoriju “E”.

Ktg “ E “  -  2004.  CAT, CVT, GUS, JHN, JUG, KPK, MOR i PRI

II  Turnir (22-24.04.2016.) u Herceg Novi :

Organizator : PVK  JADRAN  CARINE – Herceg Novi

TABELA nakon  završetka  I  Turnira ( KORČULA )

1.  VK  KPK              3       3       0       0       24 : 10       + 14         9        

2. PVK  JADRAN CARINE      3       2        0       1       25 :   9       + 16         6      

3. VK  PRIMORAC         2       2       0        0       25 :  4        + 21         6

4. VA  CATTARO        2       1       0        1       12 : 7          +  5         3

5. VK  JUG CO      3       1       0         2      16 : 26        - 10         3

6.  VK  CAVTAT          3       0       0        3         5 : 25        - 20        0

7.  VK GUSAR         2       0       0        2         5 : 31        - 26        0

8.  VK  MORNAR  ( VAN  KONKURENCIJE ) ………………………….......

TABELA :
Grupa “C “                                                          Grupa  “ D”
C1 VK KPK – Korčula D1 PVK Jadran Carine – H.Novi
C2 VA Cattaro – Kotor D2 VK Primorac - Kotor
C3 VK Jug CO  – Dubrovnik D3 VK Cavtat – Cavtat
C4     VK Mornar – Split D4 VK Gusar - Mlini

PRVI DAN  22.04.2016 god. poslije podne ( po grupama )

GRUPA   “ C “                                              GRUPA   “ D “

VK Mornar  -  VK KPK                                                        VK Primorac   -  VK Cavtat

VA Cattaro  -  VK Jug CO                                                   PVK Jadran Carine – VK Gusar

DRUGI DAN  23.04.2016 god. prije podne ( po grupama )

GRUPA   “ C “                                              GRUPA   “ D “

VK KPK   -  VA  Cattaro                                                      VK Gusar   -  VK Cavtat

VK Jug CO  -   VK Mornar                                                 PVK Jadran Carine -  VK Primorac  

DRUGI DAN  23.04.2016 god. poslije podne ( po grupama )

GRUPA   “ C “                                              GRUPA   “ D “

VA  Cattaro  -  VK Mornar                                                 VK Primorac  -  VK Gusar

VK KPK  -   VK Jug CO                                                       PVK Jadran Carine – VK Cavtat                                                

TREĆI DAN  24.04.2016 god. prije podne ( po grupama )

C 4  -  D 3     za plasman od V-VIII mjesta

C 3 –  D 4     za plasman od V-VIII mjesta

C 2 –  D 1     za plasman od I-IV mjesta

C 1 – D 2     za plasman od I-IV mjesta

TREĆI DAN  24.04.2016 god. poslije podne ( po grupama )

5 – 6 –7   mjesto

 C 3 – D 3

Van konkurencije C 4 – D 4

3 i 4 mjesto

Poraženi iz C 2 – D 1  i  C 1 – D 2

1 i 2 mjesto

Pobjednik iz C 2 – D 1  i  C 1 – D 2

Sudije :  Obradović,  Matijašević,  Ivanovski,  Mijanović,  Tomić,  Ljubić, Radović  i jedan sudija iz Splita koji dolazi sa ekipom Mornara

Delegati :  Murišić, Čerović, Malović, Mustur

                                                                              Takmičarski organ O.N.

                                                                                  Dragan Rajević  s.r.

                                                                                  Ivo Miloš s.r.