Spisak licenciranih vaterpolo trenera za sezonu 2015/16

Stručni savjet za vaterpolo VPSCG objavio je spisak trenera koji su dobili licencu za sezonu 2015/16. Shodno Odluci o licenciranju trenera, dolje navedeni treneri imaju prava da sjede na klupi svojih timova za vrijeme utakmice ( mlađe kategorije i seniori ). 

Svi ostali koji nijesu navedeni na ovom spisku, nemaju to pravo. Iznimno, ukoliko su klubovi naknadno uplatili navedeni iznos za trenere, shodno navedenoj Odluci o licenciranju trenera ( čl.4 alineja 2 ) stiču to pravo, ali su dužni pokazati uplatnicu delegatu utakmice, kojom su regulisali svoje pravo i status.

Delegati su dužni prije početka utakmice, na tehničkom sastanku, provjeriti koja službena lica sjede na klupi za rezervne igrače, i ukoliko neko od trenera nema licencu, odnosno ne nalazi se na ovom spisku ili naknadno nije uplaćen odgovarajući iznos za njega, zbog neprisustvovanja seminaru, dužni su istog udaljiti sa klupe.

SPISAK TRENERA KOJI SU DOBILI LICENCU ZA SEZONU 2015/16

1. Novaković Dragan P.V.K. Bijela JB-Bijela
2. Zenović Marko V.K. Budva-Budva
3. Aleksić Aleksandar V.K. Budva-Budva
4. Franeta Marko V.K. Budva-Budva
5. Vukčević Milan V.K. Budva-Budva
6. Midorović Miloš V.K. Budva-Budva
7. Milić Nebojša V.K. Budva-Budva
8. Pejaković Drago V.K. Budva-Budva
9. Vico Petar V.K. Budva-Budva
10. Vukanić Nenad V.K.V.A Cattaro-Kotor
11. Uskoković Veljko V.K.V.A Cattaro-Kotor
12. Barba Srđan V.K.V.A Cattaro-Kotor
13. Bjelobrković Ivan V.K.V.A Cattaro-Kotor
14. Vičević Mirko V.K.V.A Cattaro-Kotor
15. Vičević Željko V.K.V.A Cattaro-Kotor
16. Andrić Filip P.V.K.Jadran-H.Novi
17. Ivanovski Dušan P.V.K. Jadran –H.Novi
18. Gojković Vladimir P.V.K.Jadran-H.Novi
19. Lazarević Srđan P.V.K.Jadran-H.Novi
20. Radanović Petar P.V.K.Jadran-H.Novi
21. Vukasović Jovo P.V.K.Jadran-H.Novi
22. Vuksanović Lazar P.V.K.Jadran-H.Novi
23. Klikovac Mladen V.K.Primorac-Kotor
24. Tujković Mlađan V.K.Primorac-Kotor
25. Matković Miodrag V.K.Primorac-Kotor
26. Mršulja Nikola V.K.Primorac-Kotor
27. Radnjić Blaženko V.K.Primorac-Kotor
28. Radošević Đorđe V.K.Primorac-Kotor
29. Mirović Miodrag V.K.Primorac -Kotor
30. Ivović Vladimir V.K. Kumbor -Kumbor
31. Koprivica Nebojša P.V.K. Nikšić -Nikšić
32. Nikolić Đorđe P.V.K. Nikšić -Nikšić
33. Medojević Vlastimir P.V.K. Nikšić -Nikšić
34. Ivanović Predrag P.V.K. Nikšić -Nikšić
35. Delibašić Goran P.V.K. Nikšić -Nikšić
36. Simanić Veselin P.V.K. Nikšić -Nikšić
37. Porobić Petar VPSCG
38. Perović Ranko VPSCG
39. Lompar Vido VPSCG
40. Maslovar Zoran VPSCG
41. Ivanovski Zoran VPSCG