“OLIMPIJSKE NADE” - Bilten br. 14

B I L T E N 14.

takmičarske 2017/18. Godine

Sadržaj :

- Rezultati utakmica sa turniraКtg.“ А “

Rođeni 2000. godine  i mlađi,  za kategoriju  -  JUNIORA  .........................   3

Kotor, 22.12.2016 god.                                                           Uređuje:Dragan Rajević

“ A “ - Rođeni 2000. godine i mlađi,  za kategoriju  -   JUNIORA

TURNIR od 20.12.2017 do 22.12.2017             

ORGANIZATOR : VK JUG - DUBROVNIK

EKIPE UČESNICE TURNIRA :

1. VK BUDVA – Budva

2. VA CATTARO - Kotor

3. VK MORNAR - Split

4. PVK JADRAN CARINE – Herceg Novi

5. VK JUG  CO – Dubrovnik

6. VK PRIMORAC – Kotor

Sudije :

Мladen Rak, ЈakovBlašković, Nikola Gašpardi, Vlaho Ljubić,Cvijeto Radović i Adžić Dejan

Delegati :

Božo Vuletić, Stijepo Ćubela, Srđan Dragojević

RASPORED NATJECANJA  ON,KATEGORIJA    “ A ” - JUNIORI (2000 i mlađi.)

SRIJEDA, 20. Decembar - Prosinca 2017

10,30 h Jug CO – Cattaro 6  :  6 ( 4 : 2 ) ( 0 : 0 ) ( 1 : 2 ) ( 1 : 2 )             
Suci :  N.Gašpardi 7,0 (S ) – M.Radović 7,0 ( S ) Delegat : Božo Vuletić                                                           

11,50 h Primorac - Jadran Carine 4  :  12 ( 1 : 3 ) ( 0 : 4 ) ( 1 : 3 ) ( 2 : 2 )
Suci: M.Rak 9,0 ( L )  – V.Ljubić 9,0 ( L ) Delegat : Božo Vuletić                                                                                

13,10 h Budva - Mornar BS 13  :  8 ( 5 : 1 ) ( 1 : 1 ) ( 4 : 2 ) ( 3 : 4 )
Suci: J.Blašković  9,0 ( L ) –  Adžić D.9,0 ( L ) Delegat : Božo Vuletić                                                                       

TABELA NAKON PRVOG KOLA :

1. PVK JADRAN CARINE            1     1     0     0        12  :  4     +  8             3

2. VКBUDVA                              1     1     0     0        13  :  8      +  5            3

3. VA CATTARO                          1     0     1     0          6  :  6          0             1

4.  VK JUG CO                             1     0     1     0          6  :  6          0             1

5.  VK MORNAR                         1     0     0     1          8 : 13       -  5            0

6.  VK  PRIMORAC                     1     0     0     1          4 :12        -  8            0

SRIJEDA, 20. Decembar - Prosinca 2017

17,30 h Jug CO – Primorac 14  :  6 ( 2 : 1 ) ( 3 : 1 ) ( 3 : 0 ) ( 6 : 4 )

Suci : M.Radović 9,0 ( L ) - V.Ljubić ( L ) Delegat : Srđan Dragojević                                                                      

18,50 h Cattaro - Mornar BS 11  :  10 ( 4 : 2 ) ( 4 : 3 ) ( 1 : 1 ) ( 2 : 4 )

Suci : M.Rak 9,0( S ) – Adžić D. 9,0 ( S ) Delegat : Srđan Dragojević                                                                              

20,10 h Jadran Carine – Budva 12  :  8 ( 3 : 0 ) ( 4 : 3 ) ( 3 : 2 ) ( 2 : 3 )

Suci: N.Gašpardi  9,0( L ) - J.Blašković 9,0( L ) Delegat : Srđan Dragojević                                                                  

TABELA NAKON DRUGOG KOLA :

1. PVK JADRAN CARINE            2     2     0     0        24  :12      + 12           6

2. VA CATTARO                          2     1     1     0        17  : 16      +  1            4

3. VK JUG CO                              2     1     1     0        20  : 12      +  8            4

4. VКBUDVA                              2     1     0     1        21  : 20      +  1            3

5. VK MORNAR                          2     0     0     2        18 : 24         -  6           0

6. VK  PRIMORAC                      2     0     0     2        10 : 26        - 16           0

ČETVRTAK , 21. Decembar - Prosinca 2017

10,00 h Primorac – Cattaro 8  : 10 ( 1 : 3 ) ( 3 : 3 ) ( 3 : 3 ) ( 1 : 1 )

Suci : Blašković j. 9,0 ( S ) - Adžić D. 9,0 ( S ) Delegat: Stijepo Čubela                                                                                                                                                                                                      

11,20 h Budva - Jug CO 13 : 6 ( 2 : 2 ) ( 4 : 1 ) ( 3 : 1 ) ( 4 : 2 )

Suci: M.Rak 9,0 ( L )  - Ljubić 9,0 ( L )  Delegat: Stijepo Čubela                                                                       

12,40 h Mornar BS - Jadran Carine 8 : 11 ( 2 : 3 ) ( 2 : 2 ) ( 1 : 3 ) ( 3 : 3 )

Suci: Radović 9,0 ( T ) – V.Ljubić 9,0 ( T ) Delegat: Stijepo Čubela

TABELA NAKON TREĆEG KOLA :

1. PVK JADRAN CARINE            3     3     0     0        35  : 20     + 15           9

2. VA CATTARO                          3     2     1     0        27  : 24     +   3            7

 3. VКBUDVA                              3     2     0     1        34  : 26     +   8            6

4. VK JUG CO                              3     1     1     1        26  : 25     +   1            4

5. VK MORNAR                          3     0     0     3        26 : 35        -  9            0

6. VK  PRIMORAC                      3     0     0     3        18 : 36       - 18            0

ČETVRTAK , 21. Decembar - Prosinca 2017

17,30 h Primorac – Budva 10 : 14 ( 4 : 3 ) ( 2 : 5 ) ( 3 : 2 ) ( 1 : 4 )

Suci: Adžić D. 9,0 9,0 ( L ) – Ljubić 9,0 ( L  ) Delegat: Božo Vuletić                                                                                                                                                                          

18,50 h Jug CO - Mornar BS 11 : 8 ( 4 : 2 ) ( 2 : 3 ) ( 3 : 1 ) ( 2 : 2 )

Suci:   Radović M. 8,5 ( S ) – Blašković J.9,0 ( S ) Delegat: Božo Vuletić

20,10 h Cattaro - Jadran Carine 8 : 7 ( 2 : 3 ) ( 2 : 1 ) ( 1 : 1 ) ( 3 : 2 )

Suci:  Gašpardi 8,0 ( T )  - V.Ljubić 8,0 ( T ) Delegat: Božo Vuletić

TABELA NAKON ČETVRTOG KOLA :

1. VA CATTARO                          4     3     1     0        35  : 31     +   4         10

2. PVK JADRAN CARINE            4     3     0     1        42  : 28     + 14           9

3. VКBUDVA                              4     3     0     1        48  : 36     + 12            9

4. VK JUG CO                              4     2     1     1        37  : 33      +  4            7

5. VK MORNAR                          4     0     0     4        34 : 46       - 12            0

6. VK  PRIMORAC                      4     0     0     4        28 : 50       - 22            0

PETAK, 22. Decembar - Prosinca 2017

09,00 h Budva – Cattaro 10 : 7 ( 4 : 3 ) ( 2 : 2 ) ( 2 : 1 ) ( 2 : 1 )

Suci :  Adžić D.9,5 ( Т ) -V.Ljubić 9,0 ( Т ) Delegat : Stijepo Čubela

10,20 h Mornar BS – Primorac 13 : 6 ( 3 : 1 ) ( 1 : 2 ) ( 8 : 1 ) ( 1 : 2 )

Suci:N.Gaspardi 9,0 ( L )-  M.Radović 9,0 ( L ) Delegat : Stijepo Čubela

11,40 h Jug CO - Jadran Carine 10 : 8 ( 2 : 2 ) ( 3 : 2 ) ( 1 : 1 ) ( 4 : 3 )

Suci: M.Rak8,5 ( T ) - J.Blašković 8.0 ( T ) Delegat : Stijepo Čubela

TABELA NAKON PETOG KOLA :

1. VКBUDVA                              5     4     0     1        58  : 43     + 15         12

2. VK JUG CO                              5     3     1     1        47  : 41      +  6         10

3. VA CATTARO                          5     3     1     1        42  : 41     +   1         10

4. PVK JADRAN CARINE            5     3     0     2        50  : 38     + 12           9

5. VK MORNAR                           5     1     0     4        47 : 52       -   5           3

6. VK  PRIMORAC                       5     0     0     5        34 : 63       - 29           0

Na osnovu predloga trenera ekipa učesnica turnira,  proglašeni su najbolji igrač i najbolji golman turnira.

Najbolji strijelac : Marjan Mitrović  -  "BUDVA "
Najbolji golman:  Antonio Vukojević    -  "JUG CO “
Najbolji igrač :     Yusuke Inaba    - "BUDVA "

DK 1 – Igrač ekipe  VK BUDVA – BRANKO FRANETA, kažnjava se sa 1  ( jednom ) utakmicom neigranja , zbog isključenja sa pravom zamjene ( WP 21.13 ) na utakmici: VK BUDVA - VA CATTARO.  

EKIPA   VK   “ BUDVA –  BUDVA POBJEDENIK JE U  KATEGORIJI   “ A “ -  “ JUNIORI “  -   ( 2000 ) “ OLIMPIJSKE  NADE  “  2017 – 2018 god.

Igračima, stručnom rukovodstvu i upravi VK “ BUDVA“ iz  Budve , čestitamo na zasluženo osvojenom prvom mjestu, u kategoriji   “A “  kategorija “ JUNIORI ”   (2000 ) u takmičenju  “Olimpijske Nade “  za 2017 – 2018 godinu.

                                                                                       TO – ON

                                                                                   Dragan Rajević

                                                                                    Jakov Blašković