Slider

LŠ: Jadran u Eurokupu

LŠ: Jadran u Eurokupu

Vaterpolisti Jadrana nastup na turniru druge runde kvalifikacija za Ligu šampiona u Zagrebu...

LŠ: Jadran poražen od Primorja

LŠ: Jadran poražen od Primorja

Vaterpolisti hercegnovskog Jadrana poraženi su u Zagrebu od Primorja 11:4 (3:0, 2:1, 2:0 i 4:3),...

RL: Poraz Primorca, kompletirano 3. kolo

RL: Poraz Primorca, kompletirano 3. kolo

Vaterpolisti Primorca poraženi su u Splitu od Mornara 13:8 (3:2, 3:2, 2:2, 5:2) u meču trećeg...

SL: Crna Gora sa Italijom, Hrvatskom, Turskom i Francuskom

SL: Crna Gora sa Italijom, Hrvatskom, Turskom i Francuskom

U Lozani je danas održan žrijeb za Evropsku preliminarnu rundu Svjetske vaterpolo lige koja će se...

  • LŠ: Jadran u Eurokupu

    LŠ: Jadran u Eurokupu

    nedelja, 19 oktobar 2014 19:38
  • LŠ: Jadran poražen od Primorja

    LŠ: Jadran poražen od Primorja

    nedelja, 19 oktobar 2014 00:19
  • RL: Poraz Primorca, kompletirano 3. kolo

    RL: Poraz Primorca, kompletirano 3. kolo

    srijeda, 15 oktobar 2014 22:20
  • SL: Crna Gora sa Italijom, Hrvatskom, Turskom i Francuskom

    SL: Crna Gora sa Italijom, Hrvatskom, Turskom i Francuskom

    utorak, 07 oktobar 2014 13:08

Posljednje vijesti

LŠ: Moskov donio remi Jadranu

17.10.2014

Vaterpolisti hercegnovskog Jadrana igrali su u Zagrebu protiv Mladosti neriješeno 7:7 (2:1, 1:3, 1:
LŠ: Jadran na II turniru u Zagrebu

16.10.2014

Vaterpolisti Jadrana iz Herceg Novog od petka do neđelje učestvovaće na II turniru Lige šampiona
RL: Jadran siguran, poraz Budve

14.10.2014

Vaterpolisti hercegnovskog Jadrana savladali su na domaćem bazenu ekipu Crvene zvezde 11:7, dok je
Raspored termina i predavača na seminaru za plivačke trenere i instruktore

13.10.2014

U Herceg Novom 25. i 26. oktobra u Hotelu ''Light Haouse'' održaće se seminar za plivačke trenere
Raspored 3. kola TRL: Jadran i Budva sjutra, Primorac u srijedu

13.10.2014

U utorak i srijedu igraju se mečevi 3. kola Triglav regionalne lige - Na Škveru Jadran će ugostit

TRIGLAV JADRANSKA LIGA GRUPA A

# Team MP W L PTS
1 RADNIČKI 3 3 0 9
2 PRIMORJE EB 3 3 0 9
3 HAVK MLADOST 3 2 1 6
4 OVK POŠK 3 2 1 6
5 Partizan 3 1 2 3
6 BUDVA 3 1 2 3
7 JADRAN ST 3 0 3 0
8 AVK BRANIK 3 0 3 0

TRIGLAV JADRANSKA LIGA GRUPA B

# Team MP W L PTS
1 JUG CO 3 3 0 9
2 JADRAN HN 3 2 1 6
3 Vojvodina 2 1 0 4
4 Crvena Zvezda 2 1 1 3
5 MORNAR BS 3 1 2 3
6 PRIMORAC 2 0 1 1
7 MEDVEŠČAK 3 0 3 0

Background Image

Header Color

:

Content Color

: